top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Великобританія скасувала всі мита та квоти на українську продукцію

У 2021 році Україна наростила експорт до Британії на 62,4% – до $1,1 млрд

Великобританія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва. Про це заявив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в своєму Telegram-каналі.

«Угодою про вільну торгівлю, укладену між Україною та Великою Британією після виходу останньої з ЄС, Британія зобов’язувалася зняти всі обмеження на торгівлю з Україною з 2023 року. Проте рішенням Уряду Бориса Джонсона всі квоти та мита знято достроково», – зазначає Данило Гетманцев.

Це важливий крок на підтримку України та її економіки, який:

  • сприятиме розширенню виходу українських промислових та аграрних підприємств на ринки Сполученого Королівства;

  • забезпечить найвищий рівень продовольчої безпеки Британії;

  • активізує двосторонню торговельну співпрацю.

За підсумками 2021 року Україна експортувала до Великої Британії продукції на $1,1 млрд, що на 62,4% більше в порівнянні з 2020 роком.

Серед ключових позицій експорту – чорні метали (26,6% від загального обсягу експорту), жири та олії (16,6%), насіння та плоди олійних рослин (15,1%), зернові культури (13,4%), електричні машини (7,5%).

Раніше Мінекономіки заявило, що в рамках повоєнного плану відновлення та розвитку України вимагатиме від країн G7 та Євросоюзу звільнення вітчизняної продукції від усіх квот та імпортних митних тарифів. Таким чином, українські виробники можуть отримати можливість вільно експортувати свою продукцію на ринки, що охоплюють 54% світової економіки.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page