top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Великобританія скасувала всі мита та квоти на українську продукцію

У 2021 році Україна наростила експорт до Британії на 62,4% – до $1,1 млрд

Великобританія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва. Про це заявив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в своєму Telegram-каналі.

«Угодою про вільну торгівлю, укладену між Україною та Великою Британією після виходу останньої з ЄС, Британія зобов’язувалася зняти всі обмеження на торгівлю з Україною з 2023 року. Проте рішенням Уряду Бориса Джонсона всі квоти та мита знято достроково», – зазначає Данило Гетманцев.

Це важливий крок на підтримку України та її економіки, який:

  • сприятиме розширенню виходу українських промислових та аграрних підприємств на ринки Сполученого Королівства;

  • забезпечить найвищий рівень продовольчої безпеки Британії;

  • активізує двосторонню торговельну співпрацю.

За підсумками 2021 року Україна експортувала до Великої Британії продукції на $1,1 млрд, що на 62,4% більше в порівнянні з 2020 роком.

Серед ключових позицій експорту – чорні метали (26,6% від загального обсягу експорту), жири та олії (16,6%), насіння та плоди олійних рослин (15,1%), зернові культури (13,4%), електричні машини (7,5%).

Раніше Мінекономіки заявило, що в рамках повоєнного плану відновлення та розвитку України вимагатиме від країн G7 та Євросоюзу звільнення вітчизняної продукції від усіх квот та імпортних митних тарифів. Таким чином, українські виробники можуть отримати можливість вільно експортувати свою продукцію на ринки, що охоплюють 54% світової економіки.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comentarios


bottom of page