top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Велика Британія скасувала компенсаційні заходи щодо імпорту прутків з Індії

На британському ринку існує мінімальна пропозиція цієї продукції від місцевих виробників

Уряд Великої Британії погодився із рекомендацією Управління з торговельних засобів правового захисту (TRA) скасувати компенсаційні заходи щодо імпорту прутків з нержавіючої сталі з Індії. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

TRA виявило, що хоча субсидований імпорт триватиме, малоймовірно, що скасування компенсаційного заходу завдасть шкоди промисловості країни. На це не вказують ні внутрішні та міжнародні ринкові умови, ані історичні дані про збитки. Як повідомили у британській сталеливарної асоціації UK Steel, на британському ринку існує мінімальна пропозиція цієї продукції від місцевих виробників, тому ризики від скасування заходу є дуже низькими.

У 2022 році Індія була третім за величиною постачальником прутків із нержавіючої сталі до Великої Британії за тоннажем, імпортери повинні були сплачувати мито у розмірі 0-4%. Скасування компенсаційних заходів, вважають у TRA, допоможе забезпечити продовження імпорту з Індії за конкурентними цінами.

Нагадаємо, що Індія може запровадити компенсаційне мито (CVD) на імпорт плоского прокату із нержавіючої сталі, аби захистити місцевих виробників. Країна раніше використовувала CVD щодо імпорту плоского прокату з нержавіючої сталі, проте вони були зняті у бюджеті на 2021-2022 роки. На індійський ринок сильно впливає імпорт в основному із двох країн – Китаю та РФ.

Велика Британія на рік продовжила скасування мита на імпорт української сталі. Захисні заходи щодо українського імпорту г/к плоского та рулонного прокату були призупинені з серпня 2022-го

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page