top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Велика Британія змінила схему нарахування мит на плоский прокат з Ірану та РФ

Уряд скасував антидемпінгові мита для деяких компаній, чия продукція підпадає під дію захисних мит

Велика Британія переглянула підхід щодо нарахування антидемпінгових мит на плоский прокат, нелеговану та іншу леговану сталь з Ірану та РФ у випадку, якщо відповідний продукт підпадає під захисне мито. Про це йдеться у повідомленні на сайті британського уряду.

Відповідне рішення було опубліковане 2 серпня і набуває чинності з цієї дати. Йдеться по 34 види продукції, які підпадають під коди класифікатора UKGT, що починаються із 7208, 7211, 7225 та 7226.

Антидемпінгове мито на металопродукцію буде стягуватися до того моменту, поки не буде перевищена відповідна імпортна квота. Після цього з імпорту буде стягуватися захисне мито, а також частина антидемпінгового мита, яка перевищує розмір захисного мита.

Разом зі зміною підходу на нарахування мит, було змінено ставки антидемпінгового мита у залежності від компанії – експортера. Для іранських компаній (Mobarakeh Steel Company та інші) ставку антидемпінгового мита обнулили. До зміни підходу в нарахуванні мит з іранської продукції стягувалося антидемпінгове мито у розмірі £48,12/т (17,9%).

Для НЛМК та «Северсталі» також встановили ставку антидемпінгового мита на рівні нуля, тоді як для ММК та інших російських виробників – £19,57/т (8%). До зміни підходу в нарахуванні мит ставка антидемпінгового мита для Новолипецького металургійного комбінату (НЛМК) складала £44,6/т (15%), «Северсталі» – £14,73 (5,3%), ММК та інших £80,76/т (33%).

Це повідомлення не стосується г/к плоского прокату із Бразилії та України, оскільки на продукцію із цих країн не розповсюджується захисне мито.

Нагадаємо, що у травні поточного року Велика Британія на рік продовжила призупинення заходів торговельного захисту щодо імпорту гарячекатаного плоского та рулонного прокату з України.

У травні 2023-го Британія запровадила нові санкції проти низки російських компаній і банків. З 18 травня вони, зокрема, поширюються на ПАТ «Северсталь», ПАТ «Магнітогорський металургійний комбінат», ТМК («Трубну металургійну компанію»), та Челябінський металургійний комбінат (група «Мечел»). Велика Британія також заборонила імпорт алюмінію, нікелю і міді російського виробництва.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page