top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Велика Британія запровадила санкції проти російських ММК та «Северсталі»

«Северсталь» також потрапила під нові санкції Австралії

Велика Британія запровадила нові санкції проти низки російських компаній і банків. Про це йдеться на сайті уряду Великої Британії.

Згідно з повідомленням, з 18 травня 2023-го санкції Великої Британії, зокрема, поширюються на ПАТ «Северсталь», ПАТ «Магнітогорський металургійний комбінат», ТМК («Трубну металургійну компанію»), та Челябінський металургійний комбінат (група «Мечел»).

Великобританія також заборонить імпорт алюмінію, нікелю і міді російського виробництва.

«Разом ці дії збільшують тиск на металургійну промисловість Росії, яка залишається важливим джерелом доходів для фінансування військової машини Кремля, і вони мають ширший вплив на роботу інших секторів, таких як транспорт і енергетика», – ідеться в повідомленні уряду Великої Британії.

Окрім того, «Северсталь» потрапила під дію нових санкцій Австралії, про які оголошено 19 травня, ідеться в пресрелізі на сайті прем’єр-міністра країни.

Міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг зауважила, що нові санкційні дії спрямована на сектори економічного та стратегічного значення для РФ.

«Сюди входять фінансовий, енергетичний, оборонний і металургійний сектори, які допомагають і підтримують війну РФ в Україні», – зазначила вона.

Нагадаємо, що в середині квітня поточного року Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) у координації з Великою Британією оголосило про запровадження нових санкцій проти бізнесів російського мільярдера Алішера Усманова – металургійної компанії «Металоінвест» та її материнської компанії USM Metalloinvest.

Під дію західних санкцій потрапили дочірні компанії «Металоінвесту» Лебединський та Михайлівський ГЗК, ОЕМК та швейцарська Metalloinvest Trading. До SDN (списку спеціально визначених громадян та заблокованих осіб США) також була додана компанія Hamriyah Steel (ОАЕ) мажоритарним власником якої є Metalloinvest.

Введені санкції суттєво відбилися на російській металургії. За даними асоціації Worldsteel, виробництво сталі у РФ у 2022 році скоротилося на 7,2% – до 71,5 млн т. Проте падіння обсягів виробництва та експорту не виправдало очікувань країн, які ввели санкційні обмеження. РФ та її торговельні партнери, зокрема, користуються можливостями зменшення ефекту від їхнього впливу.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page