top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Велика Британія запровадила санкції проти російських ММК та «Северсталі»

«Северсталь» також потрапила під нові санкції Австралії

Велика Британія запровадила нові санкції проти низки російських компаній і банків. Про це йдеться на сайті уряду Великої Британії.

Згідно з повідомленням, з 18 травня 2023-го санкції Великої Британії, зокрема, поширюються на ПАТ «Северсталь», ПАТ «Магнітогорський металургійний комбінат», ТМК («Трубну металургійну компанію»), та Челябінський металургійний комбінат (група «Мечел»).

Великобританія також заборонить імпорт алюмінію, нікелю і міді російського виробництва.

«Разом ці дії збільшують тиск на металургійну промисловість Росії, яка залишається важливим джерелом доходів для фінансування військової машини Кремля, і вони мають ширший вплив на роботу інших секторів, таких як транспорт і енергетика», – ідеться в повідомленні уряду Великої Британії.

Окрім того, «Северсталь» потрапила під дію нових санкцій Австралії, про які оголошено 19 травня, ідеться в пресрелізі на сайті прем’єр-міністра країни.

Міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг зауважила, що нові санкційні дії спрямована на сектори економічного та стратегічного значення для РФ.

«Сюди входять фінансовий, енергетичний, оборонний і металургійний сектори, які допомагають і підтримують війну РФ в Україні», – зазначила вона.

Нагадаємо, що в середині квітня поточного року Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) у координації з Великою Британією оголосило про запровадження нових санкцій проти бізнесів російського мільярдера Алішера Усманова – металургійної компанії «Металоінвест» та її материнської компанії USM Metalloinvest.

Під дію західних санкцій потрапили дочірні компанії «Металоінвесту» Лебединський та Михайлівський ГЗК, ОЕМК та швейцарська Metalloinvest Trading. До SDN (списку спеціально визначених громадян та заблокованих осіб США) також була додана компанія Hamriyah Steel (ОАЕ) мажоритарним власником якої є Metalloinvest.

Введені санкції суттєво відбилися на російській металургії. За даними асоціації Worldsteel, виробництво сталі у РФ у 2022 році скоротилося на 7,2% – до 71,5 млн т. Проте падіння обсягів виробництва та експорту не виправдало очікувань країн, які ввели санкційні обмеження. РФ та її торговельні партнери, зокрема, користуються можливостями зменшення ефекту від їхнього впливу.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page