top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ВВП Німеччини в I кварталі залишився на рівні попереднього кварталу

Експерти очікували, що економіка країни зросте принаймні на 0,2% у поквартальному вимірі

ВВП Німеччини за підсумками січня-березня 2023 року не змінився у порівнянні з попереднім кварталом. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані Федерального статистичного агентства ФРН (Destatis).

Експерти Trading Economics очікували, що економіка країни у першому кварталі поточного року зросте принаймні на 0,2% у поквартальному виразі.

У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року ВВП Німеччини скоротився на 0,1% з поправкою на число робочих днів. Аналітики прогнозували зростання на 0,3%. Зниження економіки ФРН у річному виразі відбулося вперше за останні два роки.

Відповідно до переглянутих даних, у четвертому кварталі 2022 року ВВП Німеччини скоротився на 0,5% у порівнянні з попереднім кварталом та на 0,8% у річному виразі. Попередні дані вказували на падіння економіки країни на 0,2% кв./кв.

Споживчі та державні витрати скоротились у квітні 2023 року, в той час, коли валове накопичення основного капіталу та об’єми експорту зросли.

За підсумками 2022 року економіка Німеччини зросла на 1,9% у порівнянні з 2021 роком. Німецька економіка працювала краще, ніж очікувалося. Найгірші очікування щодо рецесії були пом’якшені невеликим зростанням на 0,4% у третьому кварталі 2022-го у порівнянні з попереднім кварталом. У 2021-му економіка країни зросла на 2,6% в річному обчисленні.

У 2023 році очікується зростання економіки Німеччина на 0,2% у порівнянні з 2022 роком.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page