top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ВВП Німеччини в I кварталі залишився на рівні попереднього кварталу

Експерти очікували, що економіка країни зросте принаймні на 0,2% у поквартальному вимірі

ВВП Німеччини за підсумками січня-березня 2023 року не змінився у порівнянні з попереднім кварталом. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані Федерального статистичного агентства ФРН (Destatis).

Експерти Trading Economics очікували, що економіка країни у першому кварталі поточного року зросте принаймні на 0,2% у поквартальному виразі.

У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року ВВП Німеччини скоротився на 0,1% з поправкою на число робочих днів. Аналітики прогнозували зростання на 0,3%. Зниження економіки ФРН у річному виразі відбулося вперше за останні два роки.

Відповідно до переглянутих даних, у четвертому кварталі 2022 року ВВП Німеччини скоротився на 0,5% у порівнянні з попереднім кварталом та на 0,8% у річному виразі. Попередні дані вказували на падіння економіки країни на 0,2% кв./кв.

Споживчі та державні витрати скоротились у квітні 2023 року, в той час, коли валове накопичення основного капіталу та об’єми експорту зросли.

За підсумками 2022 року економіка Німеччини зросла на 1,9% у порівнянні з 2021 роком. Німецька економіка працювала краще, ніж очікувалося. Найгірші очікування щодо рецесії були пом’якшені невеликим зростанням на 0,4% у третьому кварталі 2022-го у порівнянні з попереднім кварталом. У 2021-му економіка країни зросла на 2,6% в річному обчисленні.

У 2023 році очікується зростання економіки Німеччина на 0,2% у порівнянні з 2022 роком.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page