top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Більшість виробників г/к прокату ЄС призупинили продажі в очікуванні росту цін

Ринок прогнозує, що торгівля відновиться на початку вересня разом з підвищенням цін на сталь

Станом на другу половину серпня 2023 року більшість європейських виробників сталі призупинили торгівлю гарячекатаним рулоном в очікуванні зростання цін на продукцію. Про це повідомляє S&P Global.

Ринок прогнозує, що європейські металурги відновлять пропозицію г/к рулону на початку вересня, оскільки в той період очікується пожвавлення активності та попиту на сталь, що дозволить виробникам оперувати цінами.

Зазначається, що лише один німецький металургійний комбінат пропонував г/к рулон на рівні €650/т з доставкою. Інші заводи Німеччини та Північної Європи відкликали пропозиції з ринку, або залишили потужності на технічному обслуговуванні.

Більшість учасників ринку очікують, що незабаром виробники сталі ЄС підвищать ціни на HRC щонайменше на €50/т, а нова цільова ціна становитиме €700/т франко-завод.

«Металурги збільшать ціни на металопродукцію після закінчення літніх відпусток. Вони сподіваються, що сезонне відновлення попиту дасть імпульс для зростання пропозиції», – зазначає джерело на ринку.

Наразі ринкова вартість г/к рулону в ЄС варіюється на рівні €630-650/т франко завод. При цьому покупці скептично ставляться до планів металургів щодо підвищення цін через переважно негативний прогноз попиту на другу половину року. Деяке поповнення запасів відбудеться з початком осені, але цього навряд чи буде достатньо для підвищення цін. Окрім того, на ринок буде тиснути дешева імпортна продукція, яка надходитиме на ринок ЄС протягом вересня.

Нагадаємо, світові ціни на г/к рулон падають під впливом сезонних факторів. Така тенденція спостерігається у Європі та США. На китайському ринку останнім часом спостерігались різкі коливання цін, що не додавали оптимізму виробникам і експортерам.

У серпні європейський ринок г/к рулону залишатиметься спокійним на фоні проведення технічних обслуговувань на підприємствах. Учасники європейського ринку прогнозують, що на кінець року в ЄС буде великий обсяг пропозиції г/к рулону, враховуючи імпорт, що не дозволить підняти ціни на продукцію, як очікують виробники.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page