top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Білгород-Дністровський морпорт за пів року збільшив перевалку в 100 разів

Порт відвантажив залізницею понад 4 тис. вагонів

Білгород-Дністровський морський торговельний порт за 6 місяців з моменту відновлення роботи у форматі логістичного центру у квітні 2022 року збільшив перевалку вантажів у 100 разів у порівнянні з 2021 роком. Про це повідомляє пресслужба порту на сторінці у Facebook.

Після початку роботи у форматі транспортно-логістичного центра у квітні поточного року підприємство обробило майже всі види зернових та кілька видів продукції ГМК.

Порт прийняв понад 10 тис. вантажних автомобілів та відвантажив залізницею більше 4 тис. вагонів, суттєво полегшивши навантаження на дорожню інфраструктуру до портів Ізмаїл та Рені. Усю продукцію відправлено на експорт.

«У підсумку лише за пів року підприємство обробило більше вантажів, ніж за останні три роки загалом. Білгород-Дністровський порт перетворився на важливу ланку в ланцюжку експортного потенціалу та економічної безпеки України», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що українські порти Дунайського регіону за підсумками-січня-вересня 2022 року збільшили перевалку вантажів в 3,5 раза в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до понад 11 млн т. Дунайський судноплавний шлях став альтернативою морським комерційним перевезенням.

У листопаді Кабмін ухвалив рішення про розширення акваторії морських портів на Дунаї. Ідеться про порти Ізмаїлі, Рені та Усть-Дунайськ. За останні півроку Україні вдалося збільшити вантажообіг цих портів з 30 тис. т на місяць до 1,7 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page