top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Бхарат та США узгодили пільговий режим для експорту сталі

Країни закрили незавершені суперечки у СОТ

Бхарат (Індія) та США створять спільний механізм моніторингу, що дозволить забезпечити експорт певних обсягів індійської сталі та алюмінію до Сполучених Штатів без сплати додаткових зборів за секцією 232, повідомляє Business Standard.

З огляду на нещодавнє вирішення давньої торговельної суперечки між країнами у Світовій організації торгівлі (СОТ), індійські металурги зможуть експортувати певні обсяги сталі та алюмінію до США без застосування мита у 25% та 10%. Наразі йдеться мінімум 336 тис. т цієї продукції на рік, Сполучені Штати дозволили імпорт від деяких перевірених гравців. Нью-Делі, своєю чергою, скасував додаткові мита у 20% на вісім американських продуктів, включаючи яблука, мигдаль, сочевицю та волоські горіхи.

«Ми попросили міністерства металургії та гірничодобувної промисловості призначити посадову особу зі свого боку, яка буде говорити із зацікавленими сторонами та експортерами, що заявки обробляються належним чином», – зауважив Пеюш Кумар, додатковий секретар департаменту торгівлі.

За його словами, офіційні особи країн зустрічатимуться двічі на рік для перегляду домовленостей. У разі виникнення будь-яких питань вони будуть передані до міністерства торгівлі та обговорюватимуться з американською стороною під час засідань у рамках механізму спільного моніторингу.

Постачання сталевої продукції з Індії відбуватимуться у межах існуючого у США механізму виключень з-під дії секції 232. Цей механізм передбачає, що імпортери подають заявки на безмитне постачання певних обсягів сталі. У разі схвалення таких заявок, експортери можуть постачати свою продукцію до США без сплати мита.

У 2018 році, після запровадження адміністрацією Трампа тарифів за секцією 232, додаткові мита вплинули на експорт сталі та алюмінію з Індії до США на суму $1,21 млрд – збори склали $241 млн.

Нагадаємо, що експорт індійської сталі до США протягом 2018/2019 фінроку скоротився на 35% р./р. Про це у 2019-му повідомило міністерство торгівлі країни, не надавши конкретних обсягів.

Бюро промисловості та безпеки (BIS) міністерства торгівлі США пропонує правки до секції 232, що у разі запровадження змінять деякі аспекти процесу виключення із тарифів на імпорт сталі та алюмінію. Загалом запропоновано чотири зміни, які, зазначає BIS, мають на меті створити більш прозорий, чесний і ефективний процес.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page