top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Британія продовжила мита на імпорт х/к плоского прокату з Китаю та РФ

Заходи щодо запобігання демпінговому імпорту з цих країн продовжили до 2026 року

Влада Великої Британії вирішила продовжити дію антидемпінгових заходів щодо імпорту холоднокатаного плоского прокату з Китаю та Росії. Про це повідомляє Nasdaq.

Заходи щодо запобігання демпінговому імпорту з цих країн діятимуть до 2026 року. Рішення було прийняте після перевірки імпорту Управлінням із засобів правового захисту (TRA).

Відомство вказало, що холоднокатаний плоский прокат з Китаю та Росії, найімовірніше, заполонить ринок Британії, якщо ці заходи скасувати. У цьому випадку буде завдано великої шкоди вітчизняним виробникам, які випускають 40-50% продукції ринку.

Нагадаємо, наприкінці червня 2022 року Велика Британія продовжила пакет тарифів та квот на імпорт п’яти видів сталі ще на два роки для захисту місцевих виробників. При цьому країна визнала, що цей крок може призвести до порушення правил Світової організації торгівлі. Українська сталь буде звільнена від митних тарифів.

Міністр міжнародної торгівлі Анн-Марі Тревельян зазначила, що країни, зокрема Індія, Туреччина та Південна Корея, мають право запровадити заходи у відповідь.

Зазначимо, у 2021 році Британія зберегла успадковані від ЄС квоти та тарифи на 10 видів сталі строком на три роки. Але на 5 продуктів заходи були продовжені на тимчасовій основі на один рік.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page