top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Бразильська Gerdau інвестує $667 млн у нові потужності в штаті Мінас-Жерайс

Проєкт підвищить обсяги виробництва залізної руди на шахті Мігеля Бурньє в Гердау до 5,5 млн метричних тонн на рік

Бразильська гірничо-металургійна компанії Gerdau SA повідомила про наміри інвестувати до 2026 року $666,64 млн у нові виробничі потужності в штаті Мінас-Жерайс. Шляхом реалізації проєкту Gerdau планує збільшити видобуток залізної руди та знизити викиди у виробництві. Про це повідомляє Reuters.

Нова виробнича платформа підвищить потужність шахти Мігеля Бурньє в Гердау до 5,5 млн метричних тонн залізної руди на рік. Запуск проєкту запланований на кінець 2025 року. Виробництво руди відбуватиметься за методом сухого штабелювання для утилізації 100% відходів видобутку. Така модель усуває необхідність використання дамби.

Використовувати сировину з нового заводу планують на чотирьох сталеливарних заводах компанії, розташованих у штаті Мінас-Жерайс.

Нагадаємо, що Gerdau оголосив про інвестиції у 5 млрд бразильських реалів ($954,7 млн) у штат Мінас-Жерайс (Бразилія) у 2023 році.

За підсумками 2022 року чиста виручка компанії стала рекордною та склала 82,4 млрд реалів, 30% було отримано від діяльності у зазначеному штаті. У Gerdau сподіваються, що виробництво тут буде відповідати високим вимогам, а додана вартість продукції збільшить дохід як для компанії, так і для державного бюджету. За словами гендиректора компанії Густаво Вернека, компанія наразі увійшла до фази концентрації інвестицій та зосередження діяльності на конкретних напрямках.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page