top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Бразильська Gerdau інвестує $667 млн у нові потужності в штаті Мінас-Жерайс

Проєкт підвищить обсяги виробництва залізної руди на шахті Мігеля Бурньє в Гердау до 5,5 млн метричних тонн на рік

Бразильська гірничо-металургійна компанії Gerdau SA повідомила про наміри інвестувати до 2026 року $666,64 млн у нові виробничі потужності в штаті Мінас-Жерайс. Шляхом реалізації проєкту Gerdau планує збільшити видобуток залізної руди та знизити викиди у виробництві. Про це повідомляє Reuters.

Нова виробнича платформа підвищить потужність шахти Мігеля Бурньє в Гердау до 5,5 млн метричних тонн залізної руди на рік. Запуск проєкту запланований на кінець 2025 року. Виробництво руди відбуватиметься за методом сухого штабелювання для утилізації 100% відходів видобутку. Така модель усуває необхідність використання дамби.

Використовувати сировину з нового заводу планують на чотирьох сталеливарних заводах компанії, розташованих у штаті Мінас-Жерайс.

Нагадаємо, що Gerdau оголосив про інвестиції у 5 млрд бразильських реалів ($954,7 млн) у штат Мінас-Жерайс (Бразилія) у 2023 році.

За підсумками 2022 року чиста виручка компанії стала рекордною та склала 82,4 млрд реалів, 30% було отримано від діяльності у зазначеному штаті. У Gerdau сподіваються, що виробництво тут буде відповідати високим вимогам, а додана вартість продукції збільшить дохід як для компанії, так і для державного бюджету. За словами гендиректора компанії Густаво Вернека, компанія наразі увійшла до фази концентрації інвестицій та зосередження діяльності на конкретних напрямках.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page