top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал» у квітні планує запустити доменну піч №6

У разі нормалізації поставок сировини, енергоносіїв та воєнної ситуації запуск домни відбудеться найближчим часом

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у квітні планує запустити доменну піч №6 після вимушеного зупинення в березні. Про це повідомила прес-служба комбінату.


«За умови що військові дії не загострюватимуться й не загрожуватимуть поставкам сировини та енергоносіїв, компанія розглядає можливість запустити ДП №6 вже у квітні», – йдеться у повідомленні.


Для стабільної роботи домни компанія створить незалежний енергоострів в інфраструктурі та системі комунікацій підприємства. Таке рішення дасть змогу не допустити зупинення печі та незворотного руйнування обладнання в разі відключення електроенергії та постачання газу та води.


«Гірничо-металургійна галузь – це фундамент економіки України. Збройні Сили України захищають нас від військових нападів, а наше завдання – зберегти робочі місця, захистити наш завод та повернути його до повноцінного життя якнайшвидше. Країні потрібно, щоб ми відновили виробництво та експорт і знову робили наш значний внесок в економічний розвиток України», – сказав Мауро Лонгобардо, гендиректор “АрселорМіттал”.


Комбінат планує відновлювати виробництво поетапно, щоб гарантувати безпеку працівників, які працюють в умовах воєнного стану. Через блокування портів компанія має налагодити вантажоперевезення залізницею та врегулювати поставки сировини для виробництва продукції.


Незважаючи на труднощі, у квітні «АрселорМіттал» виплачуватиме заробітну плату в повному обсязі всім працівникам, які задіяні на виробництві або в режимі дистанційної роботи. Також зарплату отримають усі працівники, залучені до складу ЗСУ та територіальної оборони. Співробітники, які перебувають у вимушеному простої, отримають 2/3 окладу.


«Наразі підприємство докладає максимальних зусиль для того, щоб зберегти трудовий колектив та забезпечити належний рівень соціальної підтримки», – резюмується у повідомленні.


Як повідомлявGMK Center, 3 березня «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав зупинення металургійного виробництва. Коксохімічний завод працює на гарячому простої, а гірничодобувний департамент працює на мінімальних потужностях.


Після цього комбінат виділив $2 млн на забезпечення гуманітарних потреб України під час війни із Росією. Крім того, силами співробітникт підприємства виготовили 56 протитанкових їжаків і налагодили виробництво дорожніх шипів.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page