top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал» розпочав переговори щодо розміщення потужностей у Балтійському морі

Компанія просить уряд Польщі збільшити інвестиції в портову інфраструктуру

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав переговори з урядом Республіки Польща щодо розміщення в портах Балтійського моря потужностей, необхідних для транспортування металургійної продукції. Про це розповів генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо в інтерв’ю криворізькому телеканалу «Первый городской».

За словами гендиректора, у комунікації з портами та урядом криворізькому підприємству допомагає польська філія Arcelor Mittal. Так, компанії просять владу збільшити інвестиції в портову інфраструктуру.

«Маємо великий обсяг товарів. Потрібно, щоб закордонні країни підготувалися до того, що цей обсяг проходитиме через них, чого раніше не було», – наголосив Мауро Лонгобардо.

Крім того, гендиректор «АрселорМіттал» заявив, що логістичні маршрути будуть однакові для всіх компаній та всіх товарів України.

Ще одним завданням для керівництва криворізького підприємства є розробка логістичного маршруту для постачання коксівного вугілля з Казахстану, оскільки ця сировина постачалася через територію Росії. Українське підприємство отримувало цим маршрутом 30% необхідного для виробництва вугілля.

Відповідно, у разі відновлення постачання та нарощування обсягів металургійного виробництва можливий запуск 4 з 6 коксових печей, які поки що знаходяться в режимі гарячої консервації.

Зазначимо, в інтерв’ю GMK Center голова «Укрзалізниці» Олександр Камишинзаявив, що найперспективнішими транспортними маршрутами є порти країн Балтії.

«Порти Польщі та Румунії вже завантажені, вони працюють за своїм планом. А порти Балтії, які раніше системно обслуговували російські вантажі, є найперспективнішими для нас, оскільки ці термінали обслуговували аналогічні типи та види вантажів. Тобто саме порти країн Балтії мають потенціал приймати наші мільйони тонн зерна та руди для відвантаження у всьому світі», – вважає Олександр Камишин.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про задування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» доменної печі №6. У планах підприємства до 2 травня запустити домну №8, а до 10 травня експортувати залізорудний концентрат із рудозбагачувальної фабрики №1. Ккрім того, до кінця квітня планується вивести гірничий департамент на 100% потужності.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page