top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал» продовжує видобуток залізної руди

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує видобуток залізної руди, незважаючи на воєнний стан у зв’язку з вторгненням Росії на територію України. Про це повідомляє прес-служба підприємства на сторінці у Facebook.

Гірники комбінату продовжують видобуток ЗРС, щоб надалі виготовити з неї сталь, з якої вже незабаром будуватимуть міста, школи та лікарні.

«Сьогодні о 12:00 у виробничих цілях проводився плановий вибух у кар’єрі №3. Може бути чути мешканцям Інгулецького та Центрального міських районів. Просимо жителів берегти спокій. Виробничий вибух контролюється, причин для занепокоєння немає», – йдеться у повідомленні.

Компанія продовжує виплачувати заробітну плату всім працівникам у повному обсязі, незалежно від того, працюють вони на заводі, вдома, перебувають в оплачуваній відпустці чи були призвані на службу до Збройних Сил України.

Раніше комбінат виділив $2 млн на забезпечення гуманітарних потреб України під час війни із Росією. Крім того, силами співробітників підприємства було виготовлено понад 56 протитанкових їжаків і налагоджено виробництво дорожніх шипів.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page