top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал» повідомив контрагентів про форс-мажорну ситуацію

Раніше корпорація ArcelorMittal оголосила про рішення зупинити виробництво сталі на криворізькому комбінаті

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосило про настання форс-мажорних обставин та неможливість виконання контрактних зобов’язань. Про це йдеться в листі компанії контрагентам, копію якого має в своєму розпорядженні GMK Center.


«Форс-мажор оголошується по відношенню до всіх чинних контрактів на сьогоднішню дату, які призупиняються до закінчення цієї кризи», – уточнюється у документі.


Раніше корпорація ArcelorMittal оголосила про рішення зупинити виробництво сталі на криворізькому комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг». Компанія заявила, що зупинить виробництво на меткомбінаті у Кривому Розі, щоб забезпечити безпеку людей та активів.


Як повідомляв GMK Center, Торгово-промислова палата України (ТПП) оголосила форс-мажорну економічну ситуацію. На підставі статей Закону «Про торгово-промислові палати в Україні» ТПП підтвердила настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Це стало наслідком початку воєнних дій Російської Федерації проти України.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page