top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив 2022 рік зі збитком у розмірі 48 млрд грн

Дохід підприємства за підсумками минулого року скоротився на 59,9% р./р.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив 2022 рік із чистим збитком у розмірі 48,34 млрд грн у порівнянні з 25,3 млрд грн чистого прибутку за підсумками 2021 року. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на opendatabot.ua.

Дохід підприємства за підсумками минулого року скоротився на 59,9% порівняно з 2021-м – до 43,82 млрд грн.

Як зазначив генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо в ході спілкування з трудовим колективом та керівниками підрозділів, за всіма показниками минулий рік був тяжким для комбінату.

«Фінансова ситуація була дуже тяжка, маємо значний чистий збиток, але ми отримали значну фінансову допомогу від корпорації ArcelorMittal – вона склала більш ніж $600 млн», – повідомив СЕО «АрселорМітталу».

За його словами, на 2023 рік підприємство запланувало направити $130 млн на капітальні інвестиції. Основним проєктом відновлення стане хвостосховище «Тертя карта». Продовжуються роботи й над іншими проєктами, зокрема, хвостосховище «Четверта карта» та «Миролюбівське». Окрему увагу буде приділено проєкту з будівництва фабрики обгортування, робота над яким призупинилася через війну.

За підсумками 2022 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» скоротив виробництво прокату на 76,1% у порівнянні з 2021 роком – до 1,1 млн т. Виробництво чавуну скоротилося на 70% р./р. – до 1,6 млн т, а сталі – на 75,6% р./р., до 1,2 млн т. Видобуток залізної руди гірничо-збагачувальним комбінатом підприємства скоротився на 56,1% р./р. – до 11,6 млн т. Виробництво концентрату за рік становило 4,5 млн т, що на 59,1% менше р./р.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page