top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал» запустив дрібносортний стан з випуску арматури

На агрегаті ДС-250-5 вже отримали першу продукцію

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновило після тривалого простою роботу дрібносортного агрегату ДС-250-5 з виробництва арматури. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням інформацію підприємства.

7 липня почався розігрів печі, а 11 липня на таборі вже було отримано першу продукцію.

Першою продукцією після перезапуску стала арматура діаметром перерізу 16 мм.

«Після №16 кататимемо ще кілька видів арматури різних діаметрів, у тому числі й шахтну, а також різний сортамент круглого прокату. Партії невеликі, доведеться часто робити перевалки. Сподіваємося, що це лише початок», – сказав заступник начальника СПЦ-2 з виробництва Олександр Макаренко, якого цитує прес-служба

Зазначимо, «АрселорМіттал» з липня 2022 року перевів значну частину співробітників, включаючи топ-менеджмент та працівників-іноземців, на 2/3 навантаження у зв’язку з неможливістю сплачувати оклади у повному обсязі.

Раніше «АрселорМіттал» завершив реконструкцію шлакового двору №1 конвертерного цеху. У результаті цех отримав фактично новий шлаковий двір з новим обладнанням та комфортним побутовим приміщенням.

Також підприємство у середині червня запустило в роботу кисневий конвертер №5, який через військові дії з початку березня зупинили на 3 місяці. Перша виплавка відбулася 6 червня, і вже за годину комбінат отримав понад 142 т рідкої сталі.

За підсумками першого кварталу 2022 року «АрселорМіттал» скоротив випуск загального прокату на 25% у порівнянні із січнем-березнем 2021 року – до 860 тис. т. Виробництво сталі за три місяці знизилося на 22,5% – до 930 тис. т, а чавуну – на 27%, до 1 млн т.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page