top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

АКХЗ переводить більшу частину потужностей у режим консервації

Через бойові дії завод призупинив роботу коксових цехів №2-4, а також другого хімічного крила

ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» (АКХЗ, група «Метінвест») через вторгнення Росії на територію України та неможливість логістики переводить у режим консервації більшу частину потужностей. Про це повідомила прес-служба “Метінвест” на своїй сторінці у Facebook.


Так, завод припиняє роботу коксових цехів №2-4, а також другого хімічного крила – вуглепідготовки та уловлювання. Наразі частина працівників продовжують працювати в режимі 24/7.


Крім того, працюють зміни спеціалістів, які забезпечують збереження промислових потужностей. Інші працівники виведені у простій. Адміністрація також працює частково.


“Група “Метінвест” робить все можливе для підтримки колективу підприємства – збережено зарплати, виконуються соціальні гарантії”, – йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, раніше в режим гарячої консервації перевелися «Запоріжкокс» та «Запоріжсталь». До цього частина обладнання Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча та «Азовсталі» також призупинили. Рішення про подальший режим роботи прийматимуться залежно від ситуації, що складається.


Крім того, раніше група «Метінвест» повідомила клієнтів та партнерів про форс-мажорну ситуацію. Настання форс-мажорних обставин підтверджується листом Торгово-промислової палати України №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 р.


«Метінвест» – вертикально інтегрована група видобувних та металургійних підприємств. Його підприємства розташовані в Україні – у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, у країнах Європи. ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи “Метінвест”.


Як повідомляв GMK Center, у 2021 році «Метінвест» збільшив виробництво сталі на 15% в порівнянні з 2020 роком – до 9,5 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page