top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

АКХЗ переводить більшу частину потужностей у режим консервації

Через бойові дії завод призупинив роботу коксових цехів №2-4, а також другого хімічного крила

ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» (АКХЗ, група «Метінвест») через вторгнення Росії на територію України та неможливість логістики переводить у режим консервації більшу частину потужностей. Про це повідомила прес-служба “Метінвест” на своїй сторінці у Facebook.


Так, завод припиняє роботу коксових цехів №2-4, а також другого хімічного крила – вуглепідготовки та уловлювання. Наразі частина працівників продовжують працювати в режимі 24/7.


Крім того, працюють зміни спеціалістів, які забезпечують збереження промислових потужностей. Інші працівники виведені у простій. Адміністрація також працює частково.


“Група “Метінвест” робить все можливе для підтримки колективу підприємства – збережено зарплати, виконуються соціальні гарантії”, – йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, раніше в режим гарячої консервації перевелися «Запоріжкокс» та «Запоріжсталь». До цього частина обладнання Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча та «Азовсталі» також призупинили. Рішення про подальший режим роботи прийматимуться залежно від ситуації, що складається.


Крім того, раніше група «Метінвест» повідомила клієнтів та партнерів про форс-мажорну ситуацію. Настання форс-мажорних обставин підтверджується листом Торгово-промислової палати України №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 р.


«Метінвест» – вертикально інтегрована група видобувних та металургійних підприємств. Його підприємства розташовані в Україні – у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, у країнах Європи. ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи “Метінвест”.


Як повідомляв GMK Center, у 2021 році «Метінвест» збільшив виробництво сталі на 15% в порівнянні з 2020 роком – до 9,5 млн т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page