top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Азійські виробники сталі повідомили про зниження прибутків у третьому кварталі 2022 року

Baowu Steel та CSC очікують, що у четвертому кварталі 2022 року попит на сталь лишиться низьким

Три найбільших металургійних компанії Східної Азії – Baowu Steel Group, POSCO та China Steel Corporation (CSC), повідомили про зниження фінансових результатів у липні-вересні 2022 року через падіння світових цін на сталь та слабкий попит. Про це повідомляє SteelMint.

Консолідований прибуток китайської Baowu Steel у третьому кварталі впав приблизно до $0,27 млрд. Протягом січня-вересня 2022-го компанія зафіксувала консолідований прибуток у розмірі $5 млрд після хороших результатів у першому півріччі. Очікується, що за підсумками року прибуток сягне $6 млрд.

Протягом липня-вересня 2022 року операційний прибуток південнокорейського виробника сталі POSCO скоротився на 56,1% у порівнянні із другим кварталом 2022-го – $639 млн. Чистий прибуток через удар тайфуну та слабкий попит впав на 67,1% у порівнянні із попереднім кварталом – до $411,2 млн. Водночас збитки, спричинені тайфуном Хіннамнор, склали понад $300 млн.

Тайванська сталеливарна корпорація China Steel Corporation (CSC) повідомила про зниження операційного прибутку за результатами 9 місяців майже на 60% р./р.- до $0,79 млрд.За даними Yieh, компанія зафіксувала чистий збиток у 1,4 млрд тайванських доларів ($0,044 млрд) у вересні, що стало першим місяцем із дефіцитом з липня 2020-го. Прибуток за січень-вересень 2022 РОКУ знизився через високі затрати на сировину та зменшення прибутку від продажів. Проте CSC очікує на підвищення попиту у четвертому кварталі, аби отримати позитивні фінансові результати за підсумками року.

Натомість, Baowu Steel та CSC залишили ціни на сталь незмінними. Вони очікують, що у четвертому кварталі 2022 року попит залишиться низьким через інфляцію та посилення конкуренції. Компанії зосередять увагу на відновленні показників бізнесу у першому кварталі наступного року.

Американські виробники сталі прогнозували зниження прибутку в третьому кварталі 2022 року. Металурги обґрунтовали це падінням ціни та обсягів відвантаження прокату.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page