top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Австралія у березні збільшила експорт ЗРС на 8% р./р.

У порівнянні з лютим експортні відвантаження зросли на 33%


Експортні відвантаження залізної руди та окатишів з Австралії в березні 2024 року зросли на 8% р./р. – до 76,3 млн т згідно із даними про склад суден, повідомляє BigMint.

У порівнянні із лютим поточного року постачання сировини за кордон збільшилось на 33%.


На відвантаження залізної руди з Австралії вплинули сильні дощі, у березні всі основні постачальники намагалися максимізувати обсяги до кінця сезону циклонів.


Австралійський експорт ЗРС до Китаю за підсумками березня зріс на 34% м./м. – до 48,2 млн т. Іншими великими імпортерами стали Південна Корея і Японія – постачання до цих країн склало 4,3 млн т (+43% м./м.) та 4,1 млн т (+22%).


Минулого місяця найвищими стали відвантаження залізної руди Rio Tinto – 26,8 млн т (+38% у порівнянні з лютим 2024-го), BHP і FMG відвантажили 23,5 млн т і 18,2 млн т відповідно.


Середньомісячні ціни на австралійську залізну руду з вмістом заліза 62% у березні поточного року впали до $110/т CFR Китай проти $126/т у попередній місяць.


Нагадаємо, що ціни на залізну руду протягом березня впали до 11-місячного мінімуму – пропозиція сировини на ринку перевищує попит. За підсумками місяця ціни на ЗРС на Даляньській біржі впали на 15,2%, а Сінгапурській – на 14,4%, з $121,1/т та 113,3/т відповідно. Спадна тенденція на ринку є результатом скорочення попиту в Китаї – найбільшому споживачеві у світі. Діяльність меткомбінатів стає збитковою, що змушує їх зупиняти виробництво.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comentários


bottom of page