top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Австралія скасувала на рік мита на український імпорт

Австралія скасувала на рік мита на імпорт з України

Уряд Австралії оголосив про скасування митних тарифів на імпорт з України на рік. Цей захід набирає чинності з сьогоднішнього дня. Про це повідомляє міністр торгівлі й туризму Австралії Дон Фаррелл.

За словами міністра, скасування тарифів на імпорт до Австралії з України є ключовою частиною поточних зусиль щодо подальшого поглиблення двосторонніх торговельних та інвестиційних відносин.

«Захід, який є частиною пакету підтримки, озвученого прем’єр-міністром (Австралії) за підсумками візиту до Києва, набирає чинності відсьогодні. Це йде слідом за аналогічними діями наших міжнародних партнерів, таких як Європейський Союз та Сполучене Королівство», – йдеться у повідомленні.

2021 року український імпорт до Австралії становив близько $122 млн.

Раніше, США на рік скасували мита на українську сталь. Зокрема, Штати тимчасово зупинили дію тарифів за розділом 232 на імпорт сталі з України.

Нагадаємо, що раніше Велика Британія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва. Пізніше і Євросоюз ухвалив рішення про скасування імпортних митних тарифів на весь український експорт терміном на рік.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page