top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Австралія може відмовитися від експорту водню на користь «зеленої» сталі – Санджив Гупта

Майбутнє країни може полягати у використанні DRI у поєднанні з електродуговими печами

Виконавчий голова сталеливарного альянсу GFG Alliance Санджив Гупта закликав Австралію відмовитися від експорту водню на користь виробництва DRI та «зеленої» сталі. Про це він розповів на профільній конференції повідомляє AuManufacturing.

«Доставляти продукт, виготовлений з використанням водню, набагато легше, ніж доставляти водень», – зауважив він.

На думку Санджива Гупти, майбутнє Австралії – це DRI у поєднанні з електродуговими печами для виробництва екологічно чистої сталі. Надалі країна може стати одним із провідних центрів чистої енергії й таким чином посилити власну економіку.

Гупта також високо оцінив дії федерального уряду щодо протидії зміни клімату та програму Hydrogen Headstart, що передбачає підтримку доходів для великомасштабних проєктів з відновлюваних джерел водню через конкурентні контракти на його виробництво. Країна інвестує у цю програму $2 млрд, про неї було оголошено нещодавно. Планується, що ці інвестиції прискорять розвиток виробництва водню в Австралії та допоможуть під’єднатися до нових глобальних ланцюжків його постачання.

Виконавчий голова GFG Alliance також підтримав заклики до запровадження Австралією власного імпортного мита на викиди вуглецю, аби вирівняти умови для місцевої промисловості.

Зауважимо, що в Австралії GFG Alliance володіє та управляє виробничими компаніями InfraBuild та Primary Steel and Mining, а також SIMEC Energy Australia, що займається відновлювальною енергетикою.

Міністерство фінансів Австралії підвищило довгостроковий прогноз цін на залізну руду та коксівне вугілля в оновленому федеральному бюджеті. У жовтні 2022 року прогнозувалося, що до кінця першого кварталу 2023-го ціна на руду впаде до $55/т FOB, на коксівне вугілля – до рівня $130/т. Наразі очікування підвищені до $60/т та $140/т FOB для руди й коксівного вугілля відповідно.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page